Ryšiai su socialiniais partneriais

Socialiniai partneriai:

Ikimokyklinės įstaigos - „Etiudas“, „Sadutė“, „Želmenėlis“, „Pasaka“.

Pradinė mokykla - „Papartis“.

Pagrindinės mokyklos, progimnazijos - Bernardo Brazdžionio mokykla, VDU „Atžalyno“, Simono Daukanto progimnazijos, Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla, Aleksandro Stulginskio, Šančių daugiafunkciai centrai.

Gimnazijos, licėjai - VDU „Rasos“, Antano Smetonos, „Vyturio“, Santaros, Dariaus ir Girėno, Saulės gimnazijos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus.

Aukštosios mokyklos -  Kauno Kolegija, Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuvos sporto universitetas.

Kitos institucijos - Kauno technikos profesinio mokymo centras, Lietuvos medicinos studentų asociacija, VšĮ „Tikra mityba“, VšĮ „Sveikatai palankus“, VšĮ „Plaukimo klubas“ , Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, UAB „Šviesa“, UAB „Nieko rimto“, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno rajono mokytojų švietimo centras, Ugdymo plėtotės centras, Dainavos seniūnija, Dainavos PK, Kauno Arkivyskupijos centras, Kauno Gerojo Ganytojo parapija, Dainavos jaunimo centras.