2020 10 26 Tarpdalykinė teminė integracija „Švietimas senosiose kultūrose“

Spalio 19 – 23 dienomis progimnazijos ketvirtokai, taikydami klasikinio ugdymo elementus, visą savaitę dirbo integruotai ir gilinosi į švietimo bei mokslo pradmenis senovėje. Intriga – informacinis filmas. Sužinojo apie gramatines ir palestros mokyklas, mokėsi oratorystės meno, kūrė pirmąsias knygas, kurios buvo užrašomos į ilgą ritinėlį. Mokiniai patys bandė kurti abėcėlę, kaip tai darė senovės graikai, užrašyti ją savo sugalvotais hieroglifais, o draugai bandė iššifruoti, kas užrašyta. Pasitelkę kūrybines galias įsivaizdavo esantys senovės graikai, romėnai.
Plačiau…


2020 10 26 Valio! Rudens atostogos!

Kauno Dainavos progimnazijos mokinukai linksmai ir spalvingai pasipuošę pasitiko rudens atostogas. Nors jų metu rekomenduojama likti namuose, vengti susitikimų, susibūrimų, mokiniai nenusimena – svarbiausia pagalvoti, ko tikimės iš atostogų. Linksmų, saugių ir sveikų rudens atostogų!


2020 10 23 Dovana trečiokams – VAIKO KONSTITUCIJA

Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai Lietuvos Konstitucijos dienos proga visiems progimnazijos trečiokams parengė ir padovanojo VAIKO KONSTITUCIJĄ – svarbiausią ne tik mūsų šalies, bet ir daugelio pasaulio šalių įstatymą, užtikrinantį žmogaus teises, laisves ir pareigas valstybėje.


2020 10 21 Rudenėlis Dainavoje

Medžiams vis labiau spalvinant lapus, į mokyklą atkeliavo tradicinės pradinių klasių mokinių veiklos „Rudenėlis atkeliavo”. Pirmokai atliko įvairias užduotis apie grybus, antrokai domėjosi obuoliais. Trečiokai veiklas skyrė vaisiams ir daržovėms. Ketvirtokai šią dieną atliko užduotis tema „Rudenėlis stiprina sveikatą”. Mokiniai kartu su šeimų nariais paruošė ir į mokyklą atnešė  gražių darbelių iš vaisių ir daržovių, juos eksponavo parodėlėje „Vaisiai ir daržovės juokiasi’’. Pakvietėme dalyvauti ir
Plačiau…