2020 01 20 Antra vieta konkurse!

4a klasės mokinė Justė Rubežiūtė dalyvavo A. Puškino gimnazijos organizuojamame tarptautiniame konkurse, kuriame pristatė savo ruoštą kompiuterinės pateikties piešinį-pristatymą pagal poeto A. Puškino eilėraštį „Žiemos rytas“, ir užėmė II vietą! Mokinę paskatino ir ruoštis padėjo mokytoja Ramunė Barkauskienė. Dovana prizinių vietų laimėtojams – nemokama išvyka į  A. Puškino muziejų Vilniuje. Dėkojame mokytojai, Justei ir jos šeimai už puikią iniciatyvą, naujus įspūdžius ir palaikymą!


2020 01 20 Džiaugiamės!

2020 m. sausio 14 dieną Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų užsienio (rusų) kalbos 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Viskas apie žiemą“. Mūsų progimnazijos 7a klasės mokinė Adrija Smilgytė užėmė 3 vietą. Ji puikiai meniškai deklamavo eilėraštį. Didžiuojamės savo mokiniais!


2020 01 17 Bendradarbiavimo sutartis

2020-01-16 buvo pasirašyta mūsų progimnazijos bendradarbiavimo sutartis su Kauno Šančių mokykla-daugiafunkciu centru. Tikimės sėkmingo bendrų tikslų įgyvendinimo ir naujų perspektyvų!


2020 01 16 Tarptautinis eTwinning projektas „Journey of cards“

Spalvingas tarptautinis projektas, kuriame dalyvauja anglų kalbos mokytojos Greta Jonaitienė, Lina Kranauskienė bei 5a klasės mokiniai, įsibėgėja. Moksleiviai išsiuntė atvirukus į Lenkiją bei Prancūziją ir sulaukė atsakymų. Atvirukų rašymas ir skaitymas ne tik tobulina anglų kalbos žinias, bet ir kelia malonias emocijas, didina motyvaciją – moksleiviai noriai rašo ir nekantriai laukia atsakymų. Atvirukus paskaityti gali ir visi norintys – jie sukabinti trečio aukšto koridoriuje.