2020 06 29 Konkursas „Muzikos instrumentų meistrai“

Muzikos instrumentų, pagamintų iš antrinių žaliavų, konkurse „Muzikos instrumentų meistrai“ dalyvavo 25 mokiniai. Komisija išrinko išradingiausius: I- ąją vietą užėmė 5a kl. mokinys Titas Nikolajev, II-ąją 7a kl. mokinė Erika Damašiūtė, III-ąją vietą – 6b kl. mokinys Deividas Jurevičius ir 5b kl. mokinys Matas Michailovas. Sveikiname nugalėtojus! Konkursą organizavo muzikos mokytoja Giedrė Gapšytė.


2020 06 23 Paskutinis kartas

Šiandien mūsų aštuntokai paskutinį kartą rinkosi kartu. Rinkosi tam, kad atsisveikintų su vienu savo gyvenimo etapu. Tai buvo startas, pradžia, o dabar jų laukia pradėto kelio tęsinys. Linkime aukštų siekių, rimtų pasiekimų, gyvenimą džiuginančių sprendimų. Ateitis – jūsų rankose! Tegul jos būna tvirtos ir švarios :) Gero skrydžio!  


2020 06 23 Konkurso „Kengūra“ pasiekimai

2020 m. nuotoliniu būdu vykusiame tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ 6a klasės mokinė Viktorija Dervinskaitė surinko 138,75 (iš 150) taškų ir pasirodė geriausiai tarp Dainavos progimnazijos 6 klasės dalyvių, o Kauno miesto savivaldybėje užėmė VIII vietą. Mokinė apdovanota tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ organizavimo komiteto padėka ir dviem diplomais. Linkime ir toliau domėtis vienu iš įdomiausių dalykų – matematika, kuri ne veltui yra vadinama mokslų karaliene.Mokinę paruošė mokytoja
Plačiau…


2020 06 22 Projektas „Pasaulio muzikos atlikėjai“

Projekto metu mokiniai pasidalino laisvalaikiu klausomos ir geras emocijas teikiančios muzikos pavyzdžiais. Pristatė parengtus plakatus apie pasaulio muzikos atlikėjus. Atskleidė paslaptis apie vinilinių plokštelių, plakatų ir kitų suvenyrų, susijusių su mėgstamais atlikėjais, kolekcijas.