Kauno Dainavos vidurinė mokykla
2018 12 14 Pažink tėvų profesiją

3a klasės mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Rusnės mama ir tėčiu, kurie papasakojo apie savo profesijas. Rusnės mama papasakojo apie fotografijos meną, kokių įgūdžių ir priemonių reikia, norint tapti profesionaliu fotografu, o Rusnės tėtis pristatė kario profesiją. Pamokos mokiniams labai patiko. Dėkojame  ir kviečiame kitus tėvelius jungtis prie šios puikios iniciatyvos!


2018 12 14 Susitikimas su rašytoja

Gruodžio 12 dieną 3a ir 3d klasės mokiniai Vaikų literatūros skyriaus „Saulėtekio “ bibliotekoje susitiko su biologijos mokytoja, Lietuvoje žinoma vaikų ir paauglių knygų rašytoja Neringa Vaitkute. Autorės kūriniai – mistikos, unikalių pasaulių karalija, kur ji pabėga nuo kasdienybės. Susitikimo metu buvo pristatyta naujausia autorės knyga „Klampynių kronikos“, dalyvaujanti „Metų knygos“ rinkimuose. Rašytoja nuoširdžiai atsakė į įvairius vaikų klausimus, dalinosi savo patirtimi.


2018 12 14 Baigiamasis konkurso „Jūratė ir Kastytis“ renginys

Gruodžio 13 dieną Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje vyko baigiamasis pradinių klasių mokinių ir jų šeimų tarptautinio kompiuterinių piešinių konkurso pagal poeto Maironio kūrinį „Jūratė ir Kastytis“ renginys. Jame dalyvavusi 3 a klasės mokinė Justė Rubežiūtė buvo apdovanota II vietos diplomu „Už meninius gebėjimus ir kompiuterinį raštingumą“. Džiaugiamės ir sveikiname Justę!


2018 12 14 Kalėdų laukiame su tėvais

Nors už lango tamsu, bet gruodžio 12 d. vakaras kitoks: mokykla kvepėjo meduoliais, cinamonu ir imbieru. 4a klasės mokytoja su mokiniais ir jų tėveliais vakarą leido kartu: kepė kepinius ir žadino kalėdinę nuotaiką.