2021 04 12 3b mokiniai respublikinės virtualios parodos dalyviai

3b klasės mokiniai (Aistė Kastanauskaitė, Austėja Mačiulytė, Igna Petraitė, Ignas Narvilas, Gytautė Starcevaitė, Rusnė Žizniakovaitė ir Vaiva Damarackaitė) dalyvavo ikimokyklinio-priešmokyklinio ir bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų vaikų piešinių fotografijų virtualioje parodoje „Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“, skirtoje Pasaulinei žemės dienai paminėti. Jų piešiniai eksponuojami muziejaus Facebook paskyroje ir interneto puslapyje čia

2021 04 12 Dėl dalies veiklos ribojimo

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-04-09 įsakymu Nr. A-1181 Kauno Dainavos progimnazijoje dalis veiklos ribojama – 2021 m. balandžio 12-13 d. 1d klasėje ugdymo procesas įgyvendinamas nuotoliniu proceso organizavimo būdu.

2021 04 08 Velykinis margutis kitaip

5-8 klasių mokiniai technologijų ir dailės pamokose „Velykinis margutis kitaip“, naudodami kompiuterinę grafiką, karpinius, piešimą akvarele, įvairias gamtines medžiagas, pasitelkę originalią techniką, sukūrė netradicinius velykinius margučius. Galime pasidžiaugti mokinių išradingumu ir kūrybiškais darbais. Mokinius konsultavo mokytojai Asta Bagdonaitė, Violeta Kilinienė, Valentinas Ivanauskas.

2021 04 07 Vaikų šokis

Mokytoja Sonata iššūkį priėmė! Jerusalema pagal 4ą. Priimkit ir Jūs geros nuotaikos virusą! Peržiūrėti galite čia