Kauno Dainavos vidurinė mokykla
2019 01 18 KPKC padėkos už įvairias veiklas

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras padėkojo švietimo įstaigoms ir darbuotojams už jų veiklą ir bendradarbiavimą. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazija ir kolektyvo nariai taip pat buvo pastebėti ir įvertinti.


2019 01 18 Drąsūs, stiprūs, vikrūs

Sausio 17 d. Kauno A. Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro sporto salėje netrūko sportinio azarto, vaikiško klegesio, žiūrovų palaikymo, nes vyko 1-4 klasių mokinių varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kuriose varžėsi mūsų progimnazijos ir šeimininkų komandos. Kūno kultūros mokytojas Žydrūnas Žvinklis negailėjo mūsų sportininkams patarimų, tačiau po atkaklių kovų mūsų komanda liko antra. Galbūt šį kartą mums pritrūko veržlumo, greitumo, tikslumo, tačiau tikime kitų susitikimų pergale.


2019 01 16 Kviečiame registruotis į neformalaus ugdymo programą

Kviečiame registruotis į merginų estetikos akademiją. Daugiau informacijos čia


2019 01 16 Mokinių tarybos susitikimas su LMS atstove

Sausio 15 dieną mūsų progimnazijos Mokinių tarybos susirinkime, kurį inicijavo mokytoja Laima Motiejūnienė, viešėjo LMS (Lietuvos moksleivių sąjungos) atstovė, Jėzuitų gimnazijos moksleivė Kotryna, kuri vedė mokymus apie komandos formavimą. Mokinių tarybos nariai diskutavo apie tai, kuo skiriasi grupė nuo komandos, kodėl svarbi motyvacija,bendradarbiavimas ir netgi jo metu iškylantys nesutarimai, Aiškinosi, kaip tinkamai spręsti iškilusius konfliktus bei pademonstravo komandą stiprinančius metodus. Mokiniai, vedėjos padedami, nagrinėjo „tobulos
Plačiau…