Kauno Dainavos vidurinė mokykla
2017 01 17 Antrasis tikybos viktorinos „Irkis į gilumą“ etapas

Sausio 13 d. Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčioje vyko antrasis tikybos viktorinos „Irkis į gilumą“ etapas, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos 4 klasių mokinių komanda pavadinimu „A/Ω būrys“. Atlikusi įvairias viktorinos užduotis mūsų komanda iškovojo KŪRYBINGIAUSIOS komandos vardą. Sveikiname daug pastangų ir kūrybos ruošiantis įdėjusius ketvirtokus!


2017 01 16 Kalėdinė popietė pas keramikę

Prieš atostogas 3c klasės bendruomenė lankėsi keramikės dirbtuvėse, kuriose tiek vaikai, tiek suaugę sužinojo apie keramikos amatą, susipažino su molio savybėmis, taip pat pamatė, kaip gimsta keramikos darbai. Išgirdę keramikos atradimo istoriją, su keramike  aptarę darbo gamybos etapus, praktiškai išbandė darbo įrankius. Su keramikės pagalba visi vaikai išpildė savo kūrybinius sumanymus tema „Kalėdinė žvakidė“. Savo sukurtais rezultatais visi pasidžiaugė kartu gerdami arbatą.  Po atostogų mokinių
Plačiau…


2017 01 16 Sveikiname nugalėtoją!

Sveikiname 5B klasės mokinę Eveliną Tumasaitę respublikinių kovos menų varžybų „Šeduvos taurė“ nugalėtoją


2017 01 16 Džiaugiamės mokiniais

Džiaugiamės 5b klasės mokiniu Deividu Trimailovu ir 3b klasės mokine Arūne Antanavičiūte, kurie dalyvavo kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių darbų konkurse „Žiemos fantazija 2016″. Mokiniams diplomus už dalyvavimą konkurse įteikė progimnazijos direktorė J. Vengalienė.