2017 12 12 UNESCO: Tarptautinė žmogaus teisių diena

Minėdami Tarptautinę žmogaus teisių dieną prisimename, kad 1948 metais gruodžio 10 dieną Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja priėmė Visuotinę Žmogaus Teisių Deklaraciją. Deklaracija kviečia valstybes laikytis žmogaus teisių ir laisvių (teisės į gyvenimą, laisvę, asmens neliečiamybę), pilietinių ir politinių teisių ir laisvių (santuokos, prieglobsčio teisės, įsitikinimų laisvės, taikių susirinkimų ir asociacijų laisvės), socialinių ir ekonominių teisių (teisės į darbą ir vienodą atlyginimą už vienodą darbą, teisės
Plačiau…

2017 12 12 Antikorupcijos diena

Mūsų progimnazijos 4-8 mokiniai gruodžio 8 d. minėjo tarptautinę antikorupcijos dieną. Mokinių darbai puošia progimnazijos erdves. Tarptautinės antikorupcijos dienos simbolis – ežiukas, kuris badosi kaip korupcija, tad mokiniai piešė, karpė ir klijavo šį simbolį ir įvairias mintis apie šį žalingą visuomenei reiškinį.

2017 12 12 UNESCO: Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena

Kovodama su smurtu prieš moteris UNESCO siekia atkreipti dėmesį į tai, jog daug moterų patiria fizinį ir psichologinį smurtą, prievartą, diskriminaciją tiek artimoje aplinkoje, tiek darbe ar kitose vietose. Tik ugdydami sveiką požiūrį į moterį galime sukurti sveiką šeimą ir stiprią visuomenę. Mūsų mokyklos mokinės demonstravo savo fizinį ir psichologinį tvirtumą dalyvaudamos Palestros bėgime. Džiaugiamės, kad auga stiprios ir puikios merginos.

2017 12 12 Tarpklasinės krepšinio varžybos

Gruodžio 8 dieną vyko tarpklasinės 7 – 8 klasių krepšinio varžybos. Varžybas laimėjo septintokų komanda, tačiau sveikiname visus visus dalyvavusius, kurie nori judėti ir sportuoti!