Mokinių konferencija „Mokymosi sėkmė: kuo svarbus SEU“

2021 metų birželio 9 dieną vyko pirmoji respublikinė 7-8 klasių mokinių konferencija „Mokymosi sėkmė: kuo svarbus SEU“. Labai džiaugiamės, kad sulaukėme tiek daug gražių pranešimų. Mokiniai turėjo galimybę pasidalinti patirtimi ir geromis emocijomis bei sužinoti, kuo svarbus SEU jų gyvenime. Smagu, kad savo įžvalgomis apie SEU pasidalino muzikos grupės 16HZ narys, dainavimo ir šokių studijos vadovas Skaidrius Verslauskas. Taip pat pranešimus skaitė Alytaus Dzūkijos mokyklos SEU mokytojas Rindaugas Žitkauskas, Kauno Dainavos progimnazijos, Veršvų gimnazijos, Jono ir Petro Vileišių mokyklos, Šančių mokyklos – daugiafunkcinio centro, Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcinio centro, Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos mokiniai. Kauno Dainavos progimnazijos 7b klasės mokinės kartu su Valstybinio jaunimo teatro režisiere Saule Norkute pristatė projektą „Susitikimas nežinomoje teritorijoje“. Ačiū visiems pranešėjams, kad pasidalinote savo patirtimi, kaip gyvenate, kuo gyvenate, kad dalinatės savo džiaugsmais ar sunkumais.

Paskelbta: 2021 06 10