Tarptautinė vaikų knygos šventė

Kai skaitome, mūsų mintys auginasi sparnus. Kai rašome, mūsų pirštai dainuoja. Margarita Engle

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Ketvirtų klasių mokiniams bibliotekininkės pristatė šios šventės idėją ir prasmę, garsiojo rašytojo gyvenimo ir kūrybos kelią. Kartu su mokiniais skaitė ir aptarė pasakas, kurių siužetus vėliau mokiniai pavaizdavo savo piešiniuose. Mokinių kūrybiniai darbai pristatyti parodoje mokyklos fojė. Turbūt niekas iš mūsų neužaugo be „Coliukės“, „Mergaitės su degtukais“, „Bjauriojo ančiuko“ ar „Sniego karalienės“… Nuostabaus grožio Anderseno pasakos neleidžia pamiršti svarbiausių vertybių ir grožio.

btr btr btr

Paskelbta: 2021 04 02