4 klasių mokinių darbuose Vasario 16-osios proga pražydo Gyvybės medis

Vasario 12 d. 9.00 val. Zoom transliacijoje bendradarbiaujančių klasių projekte Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti susitiko Kauno Dainavos progimnazijos 3b (mokytoja Ramunė Bankauskienė) ir Joniškio raj. Kriukų pagrindinės mokyklos 3a (mokytoja Ilona Gilyte) klasių mokiniai. Vaikai susipažino su Kauno, Joniškio ir Kriukų istorijomis, atliko viktorinos užduotis, pasveikino vieni kitus su šia gražia švente. 11.00 trečiokai jungėsi su Kauno Petrašiūnų pradinukais (mokytoja Saulė Eimutienė) bendrai pamokai „Žinutė Lietuvai“. Vaikai susipažino su mikrorajonų atsiradimo istorijomis, Kauno žemėlapyje pamatė, kur abu mikrorajonai yra, atliko viktorinos užduotis, rašė savo mintis, ką jiems reiškia gyventi nepriklausomoje Lietuvoje.

Kauno Dainavos progimnazijos Mokinių taryba sveikina progimnazijos bendruomenę su Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Džiaukimės laisve, branginkime ją ir pasiryžkime kurti kitokią, dar gražesnę bei šviesesnę Lietuvą!

4a klasės mokiniai per dailės pamoką, mokytojai Editai Kreizienei padedant, karpė vitražus ir pasipuošė savo langus Vasario 16-osios proga.

4a taip pat šventė Vasario 16-ąją.

gyvyb. m 4 Karpinys Mokiniu_taryba1 Vasario 16

Paskelbta: 2021 02 17