Sausio 13-oji: 30 metų iškovotai laisvei!

5a neužmirštuolėŠiandien sukanka 30 metų, kai mūsų tauta parodė, kokia ji yra stipri ir vieninga. Ši diena mums primena, kodėl mes esame laisvi. Ji primena, kad už mūsų laisvę buvo pralietas žmonių kraujas. Kovotojų. Laisvės Gynėjų. Šią dieną mūsų mokiniai irgi prisimena Sausio 13-osios dienos įvykius. Tradiciškai uždegame žvakutes pagerbdami žuvusiuosius, kalbamės apie laisvės kainą. 5a klasės mokiniai su klasės vadove ir lietuvių kalbos mokytoja A. Urboniene piešė šios dienos simbolį – neužmirštuolės žiedą, rašė savo ir savo tėvų mintis apie tai, ką jiems reiškia laisvė, mintis iliustravo piešiniais ir nuotraukomis. 6 c klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja diskutavo apie laisvės galią, rašė mintis apie tai, kas jiems yra laisvė, jas iliustravo nuotraukomis ir piešiniais. Prie jų prisijungė ir keli 6a klasės moksleiviai. Labai džiugu, kad mokiniai pažėrė nuostabių minčių, o vienas mokinys – Vakaris- pasidalino nuotrauka iš asmeninio archyvo! „Laisvė man – tai galimybė pasirinkti, į kurį kalną kopsiu“, teigia Medeinė. Džiugu matyti augančią išmintingą Lietuvos ateitį.

Paskelbta: 2021 01 13