Sausio 13 d. – Laisvės gynėjų diena!

Lietuva mini trisdešimt metų, kai laisvės gynėjai apgynė mūsų šalies nepriklausomybę. Klasių valandėlių metu mokiniai stebėjo Sausio 13-osios įvykius menančius filmus, aptarė juos ir jų prasmę, prisiminė ir pagerbė žuvusiuosius bei nukentėjusius per 1991 m. sausio įvykius. Daugelis mokytojų galėjo patys papasakoti savo prisiminimus ir šios dienos įvykius. Kauno Dainavos progimnazijos Mokinių tarybėlė pakvietė mokinukus piešti piešinius šiai dienai paminėti. Mokinių taryba aktyviai prisijungė prie Pakruojo kultūros centro organizuojamos akcijos „Laisvė – tai…“ ir dalinosi mintimis, ką jiems reiškia žodis „Laisvė“.

Aronas-COLLAGE IMG_20210108_111605 (1)-COLLAGE Kristupas-COLLAGE Nojus-COLLAGE Ula-COLLAGE

Paskelbta: 2021 01 12