Aktyvi popietė laipiojimo centre „Miegantys drambliai“

5c klasės mokiniai su savo klasės vadove spalio 7 dieną lankėsi laipiojimo centre „Miegantys drambliai“. Keletas vaikų čia lankėsi jau antrą kartą, bet daugumai buvo pirmas kartas. Šios popietės visi laukė su nekantrumu. Pamačius stačią sieną su pritvirtintais skirtingų spalvų kibiais buvo smalsu, ar pavyks bent 1 metrą užlipti, bet išklausę šaunių vadovų patarimų ir atlikę gerą apšilimą mokiniai įsidrąsino. Susiskirstę į dvi komandas ėmėsi darbo pažinti ir išbandyti ne tik savo galimybes, bet ir jausti atsakomybę už savo ir draugo saugumą. Penktokai grįžo įveikę visas užduotis, didžiuodamiesi savo ir draugų pasiekimais, išmokę pasitikėti vienas kitu, pavargę, bet kupini naujų įspūdžių ir gerų emocijų.

.., ghfghhjg ijhkh;ul

Paskelbta: 2020 10 08