Su tarptautine programuotojų diena!

Kauno Dainavos progimnazijos Mokinių tarybėlės iniciatyva progimnazijoje buvo minima Tarptautinė programuotojų diena. Ši diena dažniausiai švenčiama rugsėjo 13 d., tačiau keliamaisiais metais – rugsėjo 12 d. Šią dieną įvairių šalių programuotojai krečia kompiuterinius pokštus, rašo juokingas programas, varžosi žaisdami kompiuterinius žaidimus ir kt. Linksmai ir nuotaikingai šią dieną minėjo progimnazijos pradinukai. Mokiniai naudojo žaismingas programėles, kurios paprasčiausiai nuspalvintą piešinuką paversdavo linksma animacija, atkodavo užkoduotus piešinukus, susipažino su veiksmų sekomis, įvairiais algoritmais ir atliko kitas informatinio mąstymo užduotis. Pradinukai įsitikino, kad nors programuotojo profesija reikalauja didelės kantrybės, atidumo ir kruopštumo, tačiau ji labai įdomi ir linksma.

20200911_191622-COLLAGE4 20200911_191710-COLLAGE

Paskelbta: 2020 09 14