Sėkmė konkurse mokytojams „Išbandyk metodų rinkinį „Pažinkime Europą“"

Mūsų progimnazijos pradinių klasių mokytoja Lina Daukutienė dalyvavo naujienlaiškio „Aš manau!“, paskelbtame konkurse mokytojams. Naujienlaiškis „Aš manau!“ – tai unikali edukacinė priemonė mokytojams, padedanti svarbiausias aktualijas analizuoti ir diskutuoti mokyklos bendruomenės istorijos, pilietinio ugdymo, geografijos ir kitų pamokų metu. Konkurse dalyvaujantys mokytojai turėjo pasirinkti kelis metodus bei atitinkamas priemones iš naujojo metodų rinkinio, išbandyti jas ir pateikti savo bei mokinių įspūdžius. Mūsų mokytoja pateko tarp vienų geriausių, pateikusių grįžtamąjį ryšį ir buvo apdovanota puikiais Užsienio reikalų ministerijos, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje ir Vilniaus universiteto įsteigtais prizais. Džiaugiamės!

Paskelbta: 2020 03 03