Geriausiai besimokančiųjų mokinių pagerbimo šventė

Jau tapo tradicija, kad baigę pusmetį mokiniai ir jų tėveliai renkasi į geriausiai besimokančių mokinių apdovanojimo šventę. Padėkomis ir buvusio mokinio mokama stipendija yra apdovanojamas gausus būrys gerai besimokančiųjų. Paskutinę mokslo metų dieną 5-7 klasių mokinius šventės metu sveikino mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė, vaikų sėkme džiaugėsi tėveliai ir bendraklasiai.

Už puikų mokymąsi ir pavyzdingą elgesį padėkojome:

5A klasės mokinėms – Viktorijai Dervinskaitei, Evitai Mikalauskaitei, Ievai Visockaitei, 5B klasės mokinėms – Rūtai Bytautaitei, Emilei Gelčytei, Mildai Šapranavičiūtei, Rusnei Šriupšaitei, 6A klasės mokiniams – Kotrynai Jakaitei, Joriui Kunigauskui, Rimantui Rimkevičiui, Adrijai Smilgytei, 7A klasės mokinėms – Kamilei Milkintaitei, Ugnei Sutkutei, 7B klasės mokiniui Aleksandrui Lisovskiui, 8A klasės mokinei Silvijai Stasiulevičiūtei.

Už gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį padėkojome:

5B klasės mokiniams – Monikai Acutei, Gelmiui Gajauskui, Armantei Ginaitytei, Robertai Ignatavičiūtei, Soliariui Kalikauskui, Adrijai Mikniūnaitei, 6A klasės mokinėms – Erikai Damašiūtei, Beatai Gliaudelytei, Godai Juršytei, Letai Lukoševičiūtei, Gabrielei Milkintaitei, 6B klasės mokinei Aivijai Berūkštytei,  7A klasės mokinėms – Pauletai Daugėlaitei, Radvilei Šapranauskaitei, 7B klasės mokinei Gabijai Balionytei.

Aštuntokų pasiekimais džiaugėmės Pažymėjimų įteikimo šventėje.

Už gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį padėkojome:

8A klasės mokiniams – Žygimantui Gustui, Raigardui Pečkiui, 8B klasės mokiniams – Austėjai Diliūtei, Juozapui Jurkšai, Ingridai Žilytei.

Apgailestaujame, kad dėl techninių klaidų ne visi mokiniai buvo apdovanoti padėkomis. Padėkas įteiksime Mokslo ir žinių šventės metu.

Už gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį dėkojame:

5A klasės mokiniams – Adomui Černiauskui, Akvilei Dulkytei, Gabijai Grilauskaitei, 6A klasės mokiniui Orestui Kaminskui, 6B klasės mokiniams – Almantui Sadauskui, Matui Stankui, Austėjai Žitkevičiūtei, 7A klasės mokinei Lukai Šimaitei, 7B klasės mokinėms – Ugnei Kazlauskaitei, Gretai Tamkevičiūtei.

Džiaugiamės mūsų mokinių pasiekimais ir linkime smagios ir saugios vasaros!

Paskelbta: 2019 06 24