Ačiū 2019

Kasmet mūsų progimnazijoje vyksta renginys AČIŪ. Jo metu dėkojame vieni kitiems už tai, kad padedame kurti darnią bendruomenę. Tėvai turi galimybę padėkoti mokytojams, mokytojai – tėvams, mokiniams ir kolegoms, mokiniai – mokytojams. Nors didieji karščiai retino renginio dalyvių gretas, vis dėlto džiaugiamės, kad turime daug puikių bendruomenės narių. Ačiū Jums visiems, kad esate kartu!
Padėkos:
Už muzikinius pasirodymus, atstovavimą progimnazijai meno renginiuose:
8b Goda Ringailaitė, 8b Rugilė Regalaitė Mindaugas Simukaitis 7a, Ugnė Sutkutė 7a, Radvilė Šapranauskaitė 7a, Matas Noreika 7a, Pauleta Daugėlaitė 7a ir choras „Dainava“.
Už meilę knygoms ir aktyvų skaitymą:
Ugnė Kazlauskaitė 7b, Viktorija Urbonaitė 7b, Gabija Grilauskaitė 5a, Ieva Visockaitė  5a, Viktorija Dervinskaitė 5a, Gabrielė Čiupaitė 5b, o dažniausiai bibliotekoje besilankanti mokytoja – Ramunė Bankauskienė.
Už pagalbą klasei ir mokyklai, dalyvavimą mokyklos gyvenime:
8a tėvams Editai Pečkytei, Jūratei Stasiulevičienei, Juditai Skiparienei, seneliui Arvydui Ališauskui.
2b klasės mamai Marinai Sakalauskienei ir visam kolektyvui.
1c klasės mamai Dovilei Pabiržienei.
2a klasė: Aurelija Reinikovienė ,Vilma Acė, Alfreda Petrošienė, Jurgita Puriuškienė.
5b klasės tėvams Rasai Lieščinskienei, Vilmai Girdžiuvienei, Rimutei Raudonienei-Kavaliauskienei.
Už atstovavimą progimnazijai sporto renginiuose:
5a: Urniežytė Kamilė, Visockaitė Ieva  Užkurėlis Justas  Kalasūnas Laurynas  Daminaitytė Erika  Podymovaitė Deimilė  Gelažauskaitė Estela  Dulkytė Akvilė  Rakštytė Kamilė Černiauskas Adomas.
5b: Čiupaitė Gabrielė, Špokauskaitė Ugnė, Ignatavičiūtė Roberta, Rudokaitė Brigita, Pušaitė Samanta  Janušauskas Kajus Čeponis Kernius, Staliūnas Laimis, Jurevičius Deivydas.
6a: Ancutaitė Deimantė, Lukoševičiūtė Leta , Petkus Eimantas , Kavoliūnas Arnas, Kunigauskas Joris,  Stravinskaitė Meda.
6b: Bauževičiūtė Brigita,  Dargis Arnoldas,  Sadauskas Almantas.
7a: Džiaugytė Greta, Sanikova Angelina, Vasiljevas Marius,  Aleksas Bieliauskas, Arnas Taločka.
7b: Vaicekauskas Jogaila,  Jančiauskas Neidas,  Kajus Labunskas,  Eimantas Baltrušaitis, Domui Pauliukevičiui, Emai Kriaučiūnaitei, Karoliui Paškevičiui, Liutaurui Bulvičiui, Pijui Povilaičiui, Nojui Kedžiui.
8a: Danielius Kudirka, Lukas Paškevičius, Benas Puslys,  Raigardas Pečkys.
8b: Jurkša Juozapas, Aurimas Andriulevičius, Markas Blažėnas, Kasparas Rimutis, Naidas Stupuris.
Mokiniams už iniciatyvumą, geranoriškumą ir pagalbą klasės auklėtojoms, mokytojoms, savanorišką pagalbą organizuojant renginius, atstovaujant mokyklai:
8a kl. mokiniams Silvijai Stasiulevičiūtei, Tėjai Lozoraitytei, Adrijai Ališauskaitei, Kamilei Urbonaitei, Žygimantui Gustui, Matui Varanavičiui  Evelinai Malonytei, Viltei Rakauskaitei, Enrikai Timochinai, Emiliui Snabaičiui, Mantui Gruzdžiui, Kasparui Suchockiui, Nedai Vekerotaitei, Viktorijai Šapranavičiūtei.
8b kl. mok. Naidui Stupuriui, Juozapui Jurkšai, Augustui Bačiui, Justinai Vonžodaitei, Karolinai Vonžodaitei, Godai Ringailaitei, Godai Mikalauskaitei,  Aleksandrui Chmelevskiui.
7b kl. mok. Aleksandrui Lisovskiui, Gretai Tamkevičiūtei, Kajui Labunskui, Eimantui Baltrušaičiui, Kamilei Valeckaitei. Gabijai Balionytei, Neidui Jančiauskui.
8b kl. mok. Kamilai Šukauskaitei, Emilijai Mickutei, Austėja Diliūtė, Ingridai Žilytei, Gabijai Gališankaitei.
7a – Ervinui Rimkevičiui.
5a klasės mokiniams už puikias akimirkas kartu.
6b klasės mokiniams už bendradarbiavimą ir gražias akimirkas.
Metų mokytojai:
 Aktyviausia metų mokytoja – Vida Jurkevičienė;
Linksmiausias metų mokytojas – Edvinas Simonavičius;
Energingiausias metų mokytojas – Žydrūnas Žvinklis;
Kantriausia metų mokytoja – Aušra Kvederaitienė;
Labiausiai padedanti metų mokytoja –  Alfreda Petrošienė;
Antrą šansą suteikianti metų mokytoja – Vilija Domatienė;
Nuoširdžiausia metų mokytoja – Violeta Kilinienė;
Padėka Jonui Anuskai už nuoširdumą, atidumą ir progimnazijos raktų saugumą.
Padėka valgyklos kolektyvui už pagalbą vaišinant mus ir svečius.
Padėka Ramutei Sinkevičienei už švarą ir gėlynų puoselėjimą.
Padėka už nesustabdomą progimnazijos variklio sukimą direktorei Jolantai Vengalienei.
62426598_885227275170564_8581614149425954816_n 62495139_1298865260282816_4194637989541838848_n 62513898_1195477557306513_1853393806880145408_n 62588265_456646674910376_7481559985676091392_n
Paskelbta: 2019 06 13