Lituanistinių renginių nugalėtojų pagerbimo šventė

Gegužės 15 d. Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune įvyko lituanistinių renginių nugalėtojų pagerbimo šventė. Svarbiausių metų lituanistinių renginių laureatai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo padėkomis. Mes džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos vardas taip pat net dukart nuskambėjo šio renginio metu: 5b klasės mokinė Rugilė Girdžiūtė tapo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso III vietos laimėtoja, o 7b klasės mokinys Aleksandras Lisovskis buvo apdovanotas už Kauno miesto lietuvių kalbos olimpiadoje iškovotą II vietą bei dalyvavimą epistolinio rašinio konkurse. Šiuos mokinius ruošusiai lietuvių kalbos mokytojai Auksei Urbonienei taip pat įteiktos padėkos. Sveikiname mokinius, mokytoją ir skatiname visus siekti puikių rezultatų!

Paskelbta: 2019 05 15