Netradicinė anglų kalbos pamoka „Learning is fun“

Kauno Šančių mokykloje  2018 m. gruodžio 5 d. vyko 5 klasių anglų kalbos mokymosi dirbtuvės “Mokytis smagu“. Šiose dirbtuvėse dalyvavo mūsų mokyklos 5b klasės mokiniai Janušauskas Kajus ir Jurevičius Deivydas, o juos ruošė mokytoja Irina Jermoškina. Mokymosi dirbtuvių uždaviniai buvo skatinti mokinių domėjimąsi anglų kalba, lavinti mokinių pozityvų požiūrį į mokymąsi, stiprinti mokymosi motyvaciją, sudaryti sąlygas mokiniui būti aktyvių mokymosi procese. Mokiniai susitelkė į veiklą ir sėkmingai atliko jiems skirtas užduotis. Dalyviai nebuvo vertinami, didžiausias dėmesys buvo kreipiamas į mokymosi motyvacijos stiprinimą. Mokymosi dirbtuvių tikslas buvo pasiektas: mokiniai jautėsi laimingi, o mokytis buvo smagu.

DSC_0709 DSC_0716

Paskelbta: 2018 12 06