Forumas „Mokausi. Tiriu. Atrandu“

20181128_135408Net 5 mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos organizuotame forume, kuriame mokiniai dalinosi atliktais bandymais ir įvairiais eksperimentais. 3a klasės mokinė Emilija Jankūnaitė papasakojo, kaip nudažyti baltą gėlės žiedą, o 3b klasės mokinė Meda Vitkauskaitė pristatė pranešimą, kaip namuose užauginti druskos kristalus. 3c klasės mokinė Samanta Eimutytė ir 3d klasės mokinė Elada Zoidova forume pristatė įvairiausius  bandymus ir eksperimentus, kuriuos atliko klasėje. O 4c klasės mokinė Ieva Našliūnaitė papasakojo, kaip jai pavyko iš gilės užauginti ąžuolą. Mokiniai ne tik skaitė savo pranešimus, bet ir stebėjo mokslo šou „Atradėjas“ parodomąją programą bei tapo šios programos dalyviais. Jaunieji tyrėjai pasižadėjo ir toliau eksperimentuoti, atlikti įvairius bandymus, nes tai taip įdomu!
CAM02783
Paskelbta: 2018 12 06