Projektas „Atrask ES Lietuvoje“

Gegužės 11 d. mūsų progimnazijoje vyko projekto „Atrask ES Lietuvoje“ Kauno apskrities I-asis atrankinis turas. Protų mūšio (viktorinos) tikslas - skatinti Lietuvos jaunimą domėtis ES investicijomis ir jų teikiama nauda; didinti jaunuolių supratimą apie teigiamus pokyčius, kuriuos versle, kultūroje, aplinkosaugoje ir kitose srityse inicijuoja ES investicijos; plėtoti moksleivių kūrybiškumą, novatorišką mąstyseną, padėti integruotis į Lietuvos ir ES visuomenę. Mūsų progimnazijai šiame projekto protmūšyje atstovavo aštuntų klasių mokinių komanda: Gytis Pečiulionis, Gytis Šiugždinis, Kamilė Lapaitytė (8b), Erikas Rudokas, Dovydas Zandavas, Tauras Narvilas, Mantas Liutkus, Agnė Bakanaitė (8a). Progimnazijos mokinių komandai sekėsi šauniai – surinkusi 18 taškų iš 20 galimų ji užėmė garbingą III vietą. Sveikiname mokinius bei jų geografijos mokytoją Edviną Simonavičių, dėkojame už domėjimąsi geografija, žinias ir puikius pasiekimus.

125 (1)

Paskelbta: 2018 05 15