Mokinių apdovanojimai už geografijos žinias

2018 m. gegužės 14 d. Kauno Aušros gimnazijoje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių – geografijos olimpiadų ir konkursų nugalėtojų – apdovanojimo šventė. Šioje apdovanojimų šventėje dalyvavo mūsų progimnazijos 6 – 8 kl. mokiniai, kurie geografijos olimpiadose ir konkursuose 2017 – 2018 m. m. buvo užėmę I-IV vietas. Kamilė Milkintaitė, Ugnė Sutkutė (6a) ir Aleksandras Lisovskis (6b) Kauno miesto mokyklų 6 klasių mokinių komandų geografijos konkurse Viktorijos Vilkauskaitės taurei laimėti užėmė II vietą. Juozapas Jurkša (7b) 6 – 12 klasių mokinių geografijos olimpiadoje ,,Mano gaublys“ užėmė III vietą, o Dovydas Zandavas (8a) – IV vietą. Sveikiname mokinius bei jų geografijos mokytoją Edviną Simonavičių, dėkojame už domėjimąsi geografija, žinias ir puikius pasiekimus!

Paskelbta: 2018 05 17