Biologijos olimpiados nugalėtojų apdovanojimai

unnamed (1)Gegužės 16 dieną  Kauno Maironio universitetinėje gimnazijoje vyko Kauno miesto biologijos ir gamtos olimpiadų laimėtojų ir jų mokytojų  apdovanojimo šventė. Mūsų progimnazijos 8a klasės mokinys Dovydas Zandavas laimėjo 1 vietą Kauno miesto 7-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje, skirtoje profesorei Eugenijai Šimkūnaitei atminti. Mokinys apdovanotas aukso medaliu ir pirmos vietos laimėtojo diplomu. 7a klasės mokinė Silvija Stasiulevičiūtė ir 7b klasės mokinys Juozapas Jurkša olimpiadoje surinko vienodai taškų ir laimėjo 2 vietą bei apdovanoti sidabro medaliais ir antros vietos laimėtojų diplomais. Mokinius ruošusi  mokytoja Vilija Domatienė apdovanota padėkos raštu už gerą mokinių paruošimą. 6a klasės mokinė Kamilė Milkintaitė apdovanota padėkos raštu už parodytas geras žinias Kauno miesto 5-6 klasių mokinių olimpiadoje, skirtoje profesoriui Ričardui Kazlausku atminti. Mokinę ruošusi mokytoja  Alfreda Petrošienė  apdovanota padėkos raštu už gerą mokinių paruošimą. Džiaugiamės mūsų mokinių ir jų mokytojų pasiekimais!

Paskelbta: 2018 05 17